Porozmawiajmy o Twojej firmie

Bezpłatna konsultacja to 30 minut merytorycznej rozmowy na wybrany przez Ciebie temat z zakresu nowych technologii, biznesu i procesów. Dopilnujemy aby nasza wiedza, doświadczenie i przygotowanie przyczyniło się do znalezienia odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania.


UMÓW Konsultację

Zapewne doskonale wiesz jak trudne potrafi być znalezienie rozwiązania problemu. Jak ciężko podjąć słuszną decyzje, kiedy jesteśmy zalewani produktami i usługami z każdej strony. Czasami odpowiedź przychodzi miesiącami, a niekiedy wystarczy jedno zdanie lub opinia osoby stojącej obok wyzwania. Zanim podejmiesz decyzję o wyborze swojego rozwiązania przeczytasz mnóstwo artykułów, opinii, rankingów, filmów czy reklam. Nie zawsze ta pierwsza okaże się być odpowiednia. Doskonale to rozumiemy! Pomagamy firmom z wielu sektorów, na każdym etapie ich procesu zakupowego.

Znając problemy z jakimi zmagają się przedsiębiorcy z różnych branż jesteśmy wstanie szybko i precyzyjnie pomóc w obszarze rozwiązań technologicznych (IT), modelowania procesów, a przede wszystkim doradzić i ułatwić podjęcie decyzji. To właśnie od niej zaczyna się rozwój lub zmiana w Twojej firmie.

Na co dzień zajmujemy się wdrożeniami systemów ERP, szkoleniem z zakresu rozwiązań IT (nie tylko tych, które sami wdrażamy), 
tworzeniem i optymalizowaniem procesów, jak i procedur w firmach, a także dostarczaniem wyszkolonych pracowników do obsługi oprogramowania Odoo, które jest naszą specjalnością. Na postawie naszego doświadczenia płynącego z praktyki i współpracy z każdym szczeblem pracowniczej struktury, jesteśmy wstanie dostarczyć ogrom merytorycznej wiedzy wraz z szerokim spektrum dalszego działania, zaczerpniętego z takich zakątków, o których mógłbyś nawet nie pomyśleć.

W każdej chwili możesz umówić się z nami na 30 minut bezpłatnej konsultacji, podczas której wspólnie porozmawiamy o wyborze rozwiązania w Twojej firmie lub odpowiemy na Twoje pytania, które przełożą się na dobre podjęcie decyzji. Po spotkaniu otrzymasz szczegółowe podsumowanie, abyś mógł wykorzystać naszą rozmowę w przyszłości.

Zawsze umawiamy termin dogodny dla obu stron, a konsultacja nie wiążę się z żadnymi zobowiązaniami i ryzykiem. Rozmowa odbywa się online na platformie Google Meet lub telefonicznie. Nasza półgodzinna konsultacja to czas, w którym możesz śmiało korzystać z naszej wiedzy i doświadczenia.

 Otrzymujesz od nas

Profesjonalne doradztwo

W czasie spotkania dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Bardzo lubimy rozwiązywać różne zagwozdki z obszaru biznesu, zarządzania oraz IT.

Analizę potrzeb

Rozmowę rozpoczynamy od wysłuchania Twoich potrzeb. Następnie skupiamy się na dokładnym zdefiniowaniu Twoich wymagania.

Dokładne podsumowanie

Po konsultacji otrzymasz od nas wiadomość ze streszczeniem spotkania, wynikającymi z niego wnioskami oraz garścią dodatkowych informacji.

 Przebieg konsultacji

Krok 1

Czekamy na Twoje zgłoszenie

Wypełnij formularz na dole strony i zamów bezpłatną konsultację.

Krok 2

Umawiamy termin spotkania

Po wypełnieniu zgłoszenia, zadzwonimy do Ciebie w celu umówienia terminu oraz formy spotkania z naszym konsultantem.

Krok 3

Przeprowadzamy konsultację

Przed spotkaniem otrzymasz wiadomość email z zaproszeniem i przypomnieniem o spotkaniu. Konsultacja odbędzie się online na platformie Google Meet lub telefonicznie.

Krok 4

Wysyłamy podsumowanie

Po spotkaniu wysyłamy Tobie wiadomość z podsumowaniem wszystkich poruszonych tematów i naszych wniosków.

Przykładowe pytania

Kilka przykładowych pytań, które możesz nam zadać

W jaki sposób mogę udoskonalić zarządzanie firmą zdalnie?

Jakie narzędzia usprawnią działanie mojej firmy?

Moja firma szybko rośnie. Jak zorganizować jej pracę? 

Czym jest i jaki system ERP wybrać?

Jak przygotować się do wdrożenia systemu ERP?

Jakie funkcjonalności Odoo sprawdzą się w mojej firmie? 

Wypełnij formularz

Zapisz się na bezpłatną konsultację i sprawdzić jak nasze rozwiązania i doświadczenie mogą wesprzeć rozwój lub start Twojej firmy.

 Pierwszy krok za nami. Brawo!

Nasz zespół skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
W między czasie zapraszamy do zapoznania się z naszym blogiem, na którym znajdziesz przydatną wiedzę! ;)

*Wypełnienie formularza kontaktowego oznacza, że jesteś zainteresowany naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z naszej strony. Zanim prześlesz nam swoje dane osobowe, zapoznaj się z szczegółowymi informacjami. Przesłanie formularza, oznacza, że akceptujesz warunki Polityki Prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymanie wiadomości email oraz kontakt telefoniczny.

Konsultowali się z nami

Nadal nie podjąłeś decyzji? W tym właśnie możemy Tobie pomóc!

Umów bezpłatną konsultację i pozwól nam zrozumieć swój problem. Jesteśmy tu dla Ciebie ;)