Poznaj system Odoo!

Dowiedz się czym jest Odoo. Rozpocznij pracę w jednej platformie, która pomoże Ci rozwinąć Twój biznes. Sprawdź możliwości systemu Odoo i skorzystaj  z setek prostych i zintegrowanych modułów.

Odoo  jest oprogramowaniem zawierającym w sobie pakiet modułów, które znacznie usprawniają prowadzenie firmy oraz dostarczają narzędzia do efektywnego wykonywania pracy. Zawiera w sobie moduły z zakresu sprzedaży, email marketingu, tworzenia stron internetowych, zarządzania projektami, CRM i wiele więcej. Działa w oparciu o model  open-source , czyli tworzony jest na otwartym kodzie, który każdy programista może edytować i rozwijać. Według dostępnych rankingów jest rozwiązaniem najbardziej przyjaznym dla użytkowników i najbardziej skupionym na działalności biznesowej. Jest oprogramowaniem międzynarodowym posiadającym szerokie uznanie, o czym świadczy fakt, że z systemu korzysta już niemal ponad  7 milionów  użytkowników na całym świecie oraz wiele dużych i małych firm.

System Odoo został stworzony przez zarejestrowaną w Belgii spółkę Odoo S.A., która rozpoczęła działalność już w 2005 roku. Przez cały okres swojego funkcjonowania, przedsiębiorstwo to udoskonala stworzony przez siebie system, co roku wydając jego nową wersję. System Odoo jest rozwijany w dwóch wersjach. Pierwszą z nich jest edycja Community, bezpłatna i społecznościowa wersja systemu, z której każdy posiadający odpowiednie umiejętności, może korzystać bez licencji. Jest ona rozpowszechniona na open-source'owej licencji LGPv3.

Drugą wersją Odoo jest edycja Enterprise, dostępna w płatnej subskrypcji. To nic innego jak rozwinięcie wersji społecznościowej, która posiada dodatkowe funkcjonalności. Obie wersje można z powodzeniem wykorzystywać w prowadzeniu firmy. Wersja Community posiada ponad 80% funkcjonalności dostępnych w wersji płatnej, co czyni ją idealnym rozwiązaniem do zastosowania w małych i średnich firmach, które chcą posiadać rozbudowany system ERP w przystępnej cenie.

Użytkownikami systemu są również znane i rozpoznawalne na arenie międzynarodowej, marki i przedsiębiorstwa. Należą do nich między innymi: Toyota, Hyundai, Auchan, WWF, Danone czy Veolia. Z systemu Odoo korzystają zarówno duże korporacje, jak i małe firmy, co świadczy o doskonałych możliwościach adaptacji i rozwinięcia systemu.


Nasza firma zajmuje się wdrażaniem systemu  Odoo  w wersji  Community . Jest to rozwiązania najbardziej optymalne i dostosowane do specyfiki małych i średnich przedsiębiorstw. Wdrożenie systemu  Odoo Community  zapewnia dużą elastyczność w dostosowaniu systemu do Twoich potrzeb, wprowadzeniu zmian w działaniu modułów i projektowaniu nowych funkcjonalności.

Użytkując system w wersji  Community  posiadasz również dostęp do szerokiej i zaangażowanej społeczności międzynarodowej, która cały czas tworzy nowe moduły, jakie możesz nabyć m.in. w specjalnym sklepie Odoo Apps. Ta wersja systemu pozwala również zredukować koszty zakupu i użytkowania systemu, ponieważ wszelkie wydatki ponoszone są jedynie na proces wdrożenia, ponieważ sam system z podstawowymi funkcjonalnościami udostępniany jest bezpłatnie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie Odoo?

Na bezpłatnej konsultacji pokażemy Tobie, jak najlepiej można zastosować go w Twojej firmie.